SEO pakalpojumi, SEO optimizācija mājas lapai
 

Vai jūsu biznesu var atrast     interneta 
meklētājā?

Izmantojiet SEO   optimizāciju...
                          

                          

    Mājas lapas optimizācija meklētājiem-SEO

SEO (Search Engine Optimization) pakalpojums ietver- mājas lapas analīzi, stratēģisku plānu mājas lapas optimizācijai priekš meklēšanas rīkiem un secīgu uzlabojumu ieviešanu

Meklēšanas rīki - kā Google  bieži nodrošina vairāk kā 70% no mājas lapas apmeklētāju kopējā skaita. Mājas lapa, kas ir izveidota un tiek atjaunota saskaņā ar jaunākajām SEO prasībām, iegūst augstāku pozīciju Google meklēšanas rezultātos. Savukārt, augstāka pozīcija organiskās meklēšanas bezmaksas rezultātos nodrošina lielāku klikšķu skaitu un paaugstina mājas lapas kopējo apmeklētību. Ieguvums  jūsu biznesam ir augstāki pārdošanas rezultāti un pieaugoša atpazīstamība zīmolam.

SEO vai mājas lapas optimizācija meklēšanas rīkiem  ietver sekojošus soļus:

Biznesa mērķu noteikšana mājas lapas optimizācijai, esošās situācijas novērtēšana;

Atslēgvārdu analīze un atlase jūsu biznesam;

Mēs nosakām būtiskākos atslēgas vārdus jūsu zīmolam, fokusējoties uz vārdu salikumiem, kas sasniegs augstāko vietu atlases rezultātos un nodrošinās iespējami augstāko atdevi biznesam. Analīzes rezultātā nosakām jūsu esošo pozīciju meklēsanas rezultātos un priekšrocības attiecībā pret konkurentiem.

Stratēģija mājas lapas optimizācijai (SEO stratēģija);

Izstrādājam stratēģisku darbību plānu SEO realizācijai.

  Ieviešana;

Stratēģijas plānu var realizēt pats uzņēmums vai uzticēt to mums. Mēs to realizēsim noteiktā laika termiņā un saskaņā ar biznesa prioritātēm. 

Uzturēšana un integrācija.

Meklēšanas rīku funkcionalitāte tiek nepārtraukti uzlabota, lai  lietotājiem sniegtu arvien precīzākus rezultātus viņu meklējumiem. Biznesam ir izdevīgi sekot un atjaunot lapu atbilstoši jaunākajām SEO prasībām, lai noturētu savu labo pozīciju meklēšanas rezultātos. Līdz ar mājas lapas satura dinamiku ir nozīmīgi SEO praksi visu laiku uzturēt un attīstīt. Bet atkarībā no biznesa mērķiem un iespējām, SEO atjaunošanu var veikt arī periodiski, piemēram, ar 6 mēnešu intervālu. Vislabākos rezultātus sniegs integrēta pieeja, kad labākā SEO prakse tiek uzturēta un iet saskaņā ar kopējo uzņēmuma mārketinga stratēģiju.

Reklāma Google vs. SEO pakalpojumi

Kvalitatīvs SEO pakalpojums nodrošina uzņēmuma pozīcijas Google organiskās meklēšanas rezultātos. Savukārt, tūlītēju rezultātu sasniegsiet ar maksas reklāmu Google, kur pērciet top vietas meklēšanas rezultātos uz noteiktiem atslēgas vārdiem. Salīdzinot, SEO pakalpojums ir ilgtermiņa investīcijas un maksas reklāma Google dod iespēju nokļūt top pirmajās vietās jau rīt.


  Kontakti
Sharing is caring:
http://www.twitter.com/LieneAscolta   http://www.linkedin.com/pub/liene-satovska/3a/75a/975   Sator Digital Social Media-AdWords, SEO, Internet Marketing          


Sator Digital kontakti:
 telefons: +371 29450987
 e-pasts:  liene@satordigital.com


Nosūtīt pieprasījumu!