Google reklāma- Interneta mārketings
 

Kā piesaistīt vairāk
klientus biznesam?

Ar reklāmu Google!
15% atlaide pakalpojumam
                          
    Reklāma Google 


Google reklāmas ieguvumi

·    Ļoti precīzi mērķēta interneta mārketinga reklāma un tikpat precīza statistika par atdevi. Mērķēšanas iespējas - pēc valodas, ģeogrāfiskās teritorijas, lietotāja izrādītās intereses, ierīcēm, laiku, un vairākiem citiem parametriem.

·    Sasniedziet visus interneta lietotājus -klientus. Google meklētāju lieto 97% no Latvijas interneta lietotājiem un starptautiski Google meklētājs aptver 91% meklēšanas rīku izmantošanā. 

·    Ar Google reklāmu jūs uzrunājiet klientus, kas ir gatavi pirkumam un meklē tieši jūsu produktu! Maksas reklāma tiek izsaukta, kad tā sakrīt ar lietotāja meklēto saturu. Piemēram, lietotājs meklē Google „ziedu piegāde” – maksas reklāmā ziedu veikals parāda savu ziņu top meklēšanas rezultātos. 

·    Maksājiet tikai par rezultātu, kad saņemiet klikšķi uz sava reklāmas teksta. Tāpēc maksa par klikšķi (PPC – pay per click) – tiek pamatoti novērtēta kā ļoti efektīva, prognozējama un realizējama ar nelielām investīcijām interneta mārketinga reklāma.

·    Google AdWords reklāma - top meklēšanas rīkā vidēji dod 2-5%  pārdošanas rezultātu, t.s., konversijas. 


Klientu atsauksmes

Dibinot uzņēmumu, apzinājāmies reklāmas nozīmību. Mums vispiemērotākā šķita Google AdWords, jo varam plānot dienas un mēneša limitu. Sadarbību uzsākām ar "Sator Digital", jo mums bija svarīga profesionalitāte, vēlme izzināt mūsu pakalpojumus un spēja ieteikt piemērotākos atslēgas vārdus. Rezultāts ir iepriecinošs! Paldies, "Sator Digital", par ieteikumiem un ieguldīto darbu! Iesakām arī citiem uzņēmumiem!

 Jānis Varlamovs, SIA "Metinātava" dibinātājs www.metinatava.lv 


 Bonusi, pasūtot Google reklāmu Sator Digital

·    40 EUR kupons jauniem klientiem;

Ja uzsāciet pirmo reizi reklamēties Google, tad saņemsiet dāvanā 40 EUR apmaksātu reklāmu Google. Bonusu var izmantot 31 dienu laikā un uzņēmumam pašam jāiegulda tikai 10 EUR reklāmā Google.

·    Uzsāciet reklamēties 1 dienas laikā pēc  reklāmas pasūtīšanas;

·    Operatīvi mainiet reklāmas tekstu, izsludinot speciālas akcijas un sezonas piedāvājumus;

·    Dāvanā no „Sator Digital” saņemiet top atslēgas vārdus savai mājas lapai SEO optimizācijai.

Google reklāmas cena

Cena reklāmai Google ir reklāmas izvietotāju pilnīgā pārziņā. Reklāmas summu var operatīvi mainīt, vadoties pēc biznesa mērķiem un rezultātiem.

Google reklāmas cenu nosaka - konkurence nozarē par noteiktiem atslēgas vārdiem un uzņēmuma mājas lapas kvalitāte. Nozares atslēgas vārds var maksāt 0.25 EUR par klikšķi un cits -ar lielāku konkurenci vai zemākas kvalitātes mājas lapu, maksās 0.50 EUR par klikšķi.

Jo precīzāk uzņēmuma mājas lapa ar tekstu un uzbūvi atbilst reklāmai Google, jo maksa par klikšķi ir mazāka. Mājas lapas optimizācija un reklāma Google šajā ziņā iet roku rokā. Saviem klientiem nodrošinām papildus bonusu - sarakstu ar top atslēgas vārdiem, ko izmantot mājas lapas optimizācijai un tādējādi samazināt maksu par klikšķi.

Sator Digital Google reklāmas pakalpojuma cena ir atkarīga no reklāmas kampaņas veida. Lūdzu atsūtiet savas interneta vietnes adresi un pamata prasības, un nosūtīsim precīzi jums sagatvotu piedāvājumu Google AdWords reklāmas izveidei un uzturēšanai.


Ko ietver Google reklāmas pakalpojums 

·    Konta izveidi klientam Google AdWords vidē:

·    Atslēgas vārdu saraksta izveidi, kas sniegs labākos rezultātus, ņemot vērā klienta reklāmas mērķus, mājas lapu, pakalpojumu vai produkta pozicionējumu un darbības reģionu;

·    Reklāmas tekstu izveidi saskaņā ar Google reklāmas politiku;

·    Google reklāmas kampaņas izveidi ar mērķēšanas kritērijiem, pastāvīgu monitoringu un papildinājumus kampaņas laikā;

·    Statistikas astkaiti ar datu analītiku un rezultātu kopsavilkumu;

·    Dāvanas bonusus – top atslēgas vārdus mājas lapai SEO optimizācijai un Google jaunie klienti saņem 40 EUR kuponu!


Sator Digital uzņēmuma speciālistiem ir vairāk kā 10 gadu pieredze interneta mārketingā, strādājot Latvijā zināmos uzņēmumos. Lai pārliecinātos par pieredzi un darbiem, ienāciet sadaļās Darbi un Par mums >>>

  Kontakti
Sharing is caring:
http://www.twitter.com/LieneAscolta   http://www.linkedin.com/pub/liene-satovska/3a/75a/975   Sator Digital Social Media-AdWords, SEO, Internet Marketing          


Sator Digital kontakti:
 telefons: +371 29450987
 e-pasts: liene@satordigital.com

Sertificēti Google speciālisti:
 
Google_reklamas_specialisti_sertifikats

Nosūtīt pieprasījumu!