Interneta mārketings Sator Digital
 

Attīstiet savu
biznesu,
izmantojot
digitālo mārketingu ar
Sator Digital


                                Par Sator Digital
Mans uzņēmums ir jauns un augošs, ko veido interneta mārketinga profesionāļu komanda.  Mūsu fokuss ir interneta mārketings –sfēra, kurā ir nepārtraukta izaugsme, attīstība un sasniedzami izcili efektīvi rezultāti klientiem.


Mana pieredze interneta mārketingā, weblapu un mobilo aplikāciju izstrādē ir bijusi banku, IT un telekomunikāciju industrijas top uzņēmumos.


Izglītība –MBA programma Helsinku Tehniskajā Universitātē (HUT). Starptautiska darba pieredze, strādājot dažādās valstīs – Somijā,   Igaunijā, Anglijā, ASV. Studējot Helsinkos strādāju „Euro Baltic   

  
Liene Satovska           Software Alliance” uzņēmumā, kur koordinēju IT projektu izstrādi starp   Uzņēmuma vadītāja        visām Baltijas valstīm un Somiju. 


 Pēc studijām veiksmīgi realizēju jauna nekustamā īpašuma portāla Nams24.lv palaišanu, kas  ilgtoši bija starp tirgus līderiem savā interneta portālu nišā Latvijā.


 Vairākus gadus darbojos interneta mārketingā banku nozarē, vadīju Interneta mārketinga nodaļu Parex Bankā, uzturot un attīstot bankas mājas lapas vietējā tirgū un ārvalstīs – Igaunijā,Zveidrijā, Vācijā, Krievijā.  Man ir vairāk kā 10 gadu zināšanas un pieredze darbojoties ar Google produktiem – AdWords reklāma (PPC vai latviski – maksa par klikšķi), mājas lapu optimizācija interneta meklētājiem (SEO-Search Engine Optimization), mājas lapu statistikas analīze (Google Analytics). 


Pirms sava uzņēmuma nodibināšanas, strādāju vienā no lielākajiem vietējā tirgus telekomunikāciju uzņēmumiem kā Web produktu attīstības vadītāja.

Sazinieties ar mums un vienosimies kā varam palīdzēt jums ar savām zināšanām:)!

Kontakti:

telefons:  29450987

e-pasts:  liene@satordigital.com


Vizuālam ieskatam web lapu izstrādes projekti un mobilā aplikācija atrodamas sadaļā Darbi. 


  Kontakti

Sharing is caring:
http://www.twitter.com/LieneAscolta   http://www.linkedin.com/pub/liene-satovska/3a/75a/975   Sator Digital Social Media-AdWords, SEO, Internet Marketing          


Sator Digital kontakti:
 telefons: +371 29450987
 e-pasts:  liene@satordigital.com

Nosūtīt pieprasījumu!