Mājas lapas izstrāde, mājas lapu izveide
 

Mājas lapas izstrāde biznesam

Atraktīva, mūsdienīga, 
zīmolam 
atbilstoša lapa
                               Web lapu izstrāde

Jaunas interneta lapas izstrāde vai esošās mājaslapas atjaunošana - veicam, ievērojot jaunākās SEO prasības, dizaina tendences un pieskaņošanos dažādiem ekrāniem (responsive design)

Mājas lapas izstrāde un izvietošana uz serveriem ir iespējama šodien ar nelielām investīcijām, pateicoties labi attīstītai web pakalpojumu bāzei.


Mūsu weblapas izstrādes darba galvenās vērtības:

Web dizains, kas lietotāju piesaista uzturēties mājaslapā un atkārtoti apmeklēt weblapu

Lietotājiem draudzīgs, intuitīvs dizains, kas organiski adaptējas dažādiem lietotāju ekrāniem gan stacionārām, gan mobilām ierīcēm – pamata principi, ko mūsu mājas lapas dizaina speciālisti ievēro, izstrādājot web dizaina skices. Dizains, kas viegli pielāgojas dažādiem ekrāniem dod iespēju biznesam sasniegt vairāk klientus un klientiem tas nodrošina lielisku lietotāja pieredzi uz dažādām ierīcēm.

Vienkārši atjaunojama informācija mājas lapā 

Satura vadības sistēma nodrošina, ka bizness turpmāk pats var uzturēt un atjaunot informāciju savā mājas lapā. 

Labākā SEO prakse, izstrādājot mājas lapu

Weblapa tiek izstrādāta pēc labākās SEO - mājas lapas optimizācijas meklēšanas rīkiem, prakses, kas nodrošina jūsu biznesam labāku atdevi no meklēšanas rīkiem, kā piemēram Google meklētāja.

Strādājam ar aizrautību un pilnu atdevi klienta biznesam

Jauna mājas lapa ir radošs un racionāls izstrādes process, kur iedziļināmies klienta biznesa pakalpojuma specifikā un zīmola vērtībās. Mājas lapa rerpezentēs uzņēmuma vērtības, stilu un šī biznesa personības.

Sūtiet pieprasījumu un sazināsimies ar jums par mājas lapas izstrādi!

Ja biznesam jau ir sava mājas lapa, bet nav gaidītā atdeve vai ir iecerēti uzlabojumi, iesakām veikt mājaslapas SEO auditu. SEO pakalpojums dos jums argumentētu pārskatu par pozīcijām lapā, kas jāuzlabo un sniegs iespējas piesaistīt vairāk kvalitatīvus lietotājus mājaslapai.
  Kontakti
Sharing is caring:
http://www.twitter.com/LieneAscolta   http://www.linkedin.com/pub/liene-satovska/3a/75a/975   Sator Digital Social Media-AdWords, SEO, Internet Marketing           


Sator Digital kontakti:
 telefons: +371 29450987
 e-pasts:  liene@satordigital.com

Nosūtīt pieprasījumu!