Ziņas

Viss, kas palīdz biznesam kļūt pamanāmam internetā. Raksti par jaunāko interneta mārketingā - mājas lapu izstrādē, mobilām aplikācijām,
SEO labāko praksi un interneta reklāmas aktualitātēm, t.sk., reklāmu Google.

Izstrādāta aplikācija “Bērnu uzticības tālrunis 116111”
03.2015. Liene Satovska, liene@satordigital.com

Mobilās aplikācijas izstrāde 116111
"Sator Digital" ir izstrādājis mobilo aplikāciju Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijai. Aplikācija “Bērnu uzticības tālrunis 116111” ir pieejama bezmaksas Google Play, App Store un Microsoft Store. Mobilā aplikācija ir paredzēta bērniem un pusaudžiem psiholoģiskas palīdzības saņemšanai. 

Ar aplikācijas palīdzību bērni un pusaudži visu diennakti var bez maksas zvanīt uz Bērnu un pusaudžu uzticības tālruni vai saņemt e-konsultāciju dažādās krīzes situācijās. Tāpat ar aplikācijas palīdzību var iegūt noderīgu informāciju gan par bērnu uzticības tālruni, bērnu tiesībām un pienākumiem, gan veidiem kā sevi un citus pasargāt vardarbības gadījumos un interneta drošību.

Aplikācija nodrošina iespējas
- meklēt palīdzību krīzes situācijās,
- uzticēties, jo saziņa ir konfidenciāla,
- zvana laikā Tu vari palikt anonīms,
- tevi uzklausīs bez pārmetumiem un nosodījuma,
- kopīgi ar konsultantu atrast risinājumu,
- saņemt informāciju.

Ielādē aplikāciju un saņem palīdzību jebkurā laikā!

Aplikācija pieejama ielādei Android, iOS un Windows Phone OS telefonos.


Dalieties informācijā:
http://www.twitter.com/LieneAscolta   http://www.linkedin.com/pub/liene-satovska/3a/75a/975   Sator Digital -SEO, AdWords, Mobile Applications, Web Development  


Google paziņo par Universal Analytics kā pamata versijas ieviešanu
05.2014. Liene Satovska, liene@satordigital.com

Šonedēļ  svarīga ziņa interneta mārketinga speciālistiem no Google –  Universal Analytics tiek noņemta beta versija un ieviests kā pamata analītikas rīks, ko ikviens tagad var izmantot primāri vai paralēli klasiskajai analītikas versijai.

Galvenās priekšrocības un risinājumi Universal Analytics 

Pirmkārt, jāuzsver, ka tagad Universālajā analītikas rīkā ir pieejamas visas klasiskās versijas funkcijas, t.sk., Remarketings un Apmeklētāju auditorijas  atskaite. Bet galvenais, protams, ir jaunie risinājumi, kas tagad pieejami tikai Universālajā analītikas versijā. Tiek ieviesta apmeklētāju ID funkcija, kas sniedz iespēju sekot  web lietotāja aktivitātēm web lapā uz dažādiem ekrāniem. Šī funkcija paver iespējas analizēt lapas apmeklētību no lietotāja centrēta skatpunkta un nodrošinās datu analītikas atskaiti no neskaitāmām ierīcēm (Cross Device reporting).

Pamainīta ir datu apstrāde pēc  laika zonas 

Ar jauno analītikas versiju saņemsim ātrāk jaunākos datus atskaitēs. Iepriekš dati tika apstrādāti pēc Pacific Standard Time, kas ir mīnus 8h no Greenwich laika (GMT-8).
Secinājums, ka jaunā Universālā analītika nodrošina jaunas, visaptverošākas un laika ziņā aktuālākas analītikas atskaites par lapas apmeklētājiem, liekot uzsvaru  uz lietotāju centrētu datu analīzi.

Kā tas iekeme mājas lapu izveidi un esošo mājas lapu uzturētājus?

Jaunām weblapam visām Google iesaka izmantot tikai jauno kodu - analytics.js. Bet iepriekš izstrādātajām lapām rekomendē izmantot abus kodus – ga.js un analytics.js, lai saglabātu visus vēsturiskos analītikas datus.  
Pamanīju, ka vairākiem klientiem, kam weblapas ir iepriekš izstrādatas, nav jaunais analītikas kods pievienots. Par cik jaunā lapu analītikas sistēma dod daudz plašāku datu savākšanas, segmentēšanas un atskaišu izveides iespējas,  ir vērts ieviest un sākt izmantot.

Detalizēti par jaunā atsekošanas koda pievienošanu mājas lapā  - Google Analytics.

Dalieties informācijā:
http://www.twitter.com/LieneAscolta   http://www.linkedin.com/pub/liene-satovska/3a/75a/975   Sator Digital -SEO, AdWords, Mobile Applications, Web Development